KONST / Litografier / Färglitografi 16463048
nr 1646 3048
Lars Tunebo
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/50, giraff, bildmått. 46x34cm, yttermått inklusive ram: 71x58xm
Lars Tunebo, svensk målare född i Lysekil 1962.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:07:57
30/9 09:58:36