KONST / Litografier / Färglitografi 14677100
nr 1467 7100
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Signerad, numrerad II: Etat 14/15. Färglitografi, bildmått: 21x19, yttermått inklusive ram: 44x40 cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:29:36
100 kr
150 kr
200 kr
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad