KONST / Litografier / Färglitografi 11391009
nr 1139 1009
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Färglitografi, Lars Pirak (f. 1932), Jokkmokks marknad, 257/360, signerad, motivet: 36x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:42:24
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.600 kr
23 okt
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak