KONST / Litografier / Färglitografi 13925054

nr 1392 5054

Lars Norrman

(1915-1979), Sverige

Färglitografi, Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numrerad 12/360. Motivet: 42x65cm, yttermått inklusive ram: 58x78cm

Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 april 2021
kl 18:24:25

26/4 06:51:28 1      Vinnande bud
26/4 16:08:35 1      justering av budtak

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Norrman

Läs mer om Lars Norrman