KONST / Litografier / Färglitografi 12156345
nr 1215 6345
Färglitografi
Lars Norlin. Signerad, numrerad 1/25. Motivet: 37x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:43:43
100 kr
150 kr