KONST / Litografier / Färglitografi 13524584
nr 1352 4584
Färglitografi
Lars Karlsson Frost. Signerad, numrerad 148/200, daterad 1989, bladets mått: 46x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:20:39
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)