ART / Lithographs / Litograph in colors 13152171
nr 1315 2171
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Lars Jonsson (b. 1952), Sweden. Bird, Spegling. Signed, numbered 126/375, unframed. Sheet: 60x42 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Fågel, Spegling. Signerad, numrerad 126/375, oramat löst blad. Bladets mått: 60x42 cm
Lars Jonsson, Swedish painter, born 1952 .
1800
SEK 1800
Monday Mars 23 2020
at 20:50:41
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik