KONST / Litografier / Färglitografi 8181370
*
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2013
kl 18:56:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 17:25:24
1
150 kr
1/4 18:11:24
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Lars Holm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Läs mer om Lars Holm
nr 818 1370
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Lars Holm (f. 1956), 73/290, skärgårdsvik, motivets mått: 43x72
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 17:25:24 | 1 | 150 kr |
1/4 18:11:24 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lars Holm
Lars Holm, svensk mÃ¥lare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.Läs mer om Lars Holm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars holm litografi litografier litografiskt blad skärgård skärgården skärgårdsvik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vatten
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49