KONST / Litografier / Färglitografi 15597035

nr 1559 7035

Lars Hofsjö

(f. 1931), Sverige

Signerad, numrerad 210/260 "frikorten". Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 46x60cm

Utrop:

600 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:26:44

Lars Hofsjö

Läs mer om Lars Hofsjö