KONST / Litografier / Färglitografi 13988009

nr 1398 8009

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Färglitografi, Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. "Tunnan". Signerad, numrerad 118/250, oramat löst blad, 43x59 cm

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16

17/5 21:35:46 1      100 kr
19/5 22:16:28 2      Vinnande bud

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson