ART / Lithographs / Litograph in colors 13724024
nr 1372 4024
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Lars Eje Larsson (b. 1954), Sweden. "Tunnan". Signed, numbered 151/250, ca 45x60 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, "Tunnan". Signerad, numrerad 151/250, ca 45x60 cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, Swedish painter, born 1954.
SEK 100
Monday January 18 2021
at 20:49:58
12/1 14:24:18