KONST / Litografier / Färglitografi 14098011

nr 1409 8011

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Färglitografi, "Tunnan". Signerad, numrerad 119/250, oramat löst blad, bladets mått: 59x43 cm

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson