KONST / Litografier / Färglitografi 15417002

nr 1541 7002

Färglitografi

Lars Eje-Larsson. "Hinken". Signerad, numrerad 123/250. Litografi. Färglitografi, bildmått: 43. 5x59 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43. 5x59 cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:00:00