KONST / Litografier / Färglitografi 12422006

nr 1242 2006

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Färglitografi, Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Signerad, numrerad 86/150, Trapetskonstnärer, signerad. Motivet: 57x44

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:17:30

6/3 20:24:05 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning