KONST / Litografier / Färglitografi 12422006

nr 1242 2006

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Färglitografi, Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Signerad, numrerad 86/150, Trapetskonstnärer, signerad. Motivet: 57x44

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:17:30

6/3 20:24:05 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning