KONST / Litografier / Färglitografi 12544565
nr 1254 4565
Lars-Gunnar Nordström
(1924-2014), Finland
Färglitografi, "Decentraliserat-Accord". Signerad, numrerad 40/100. Motivet: 70x44 cm
Lars-Gunnar Nordström, finländsk målare och skulptör född 1924, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:21:53
1.600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr
Lars-Gunnar Nordström
Läs mer om Lars-Gunnar Nordström