KONST / Litografier / Färglitografi 12398327

nr 1239 8327

Laila Karlsson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 223/360. Motivet: 65x49 cm

Laila Karlsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:23:46

Laila Karlsson

Läs mer om Laila Karlsson