KONST / Litografier / Färglitografi 12432094

nr 1243 2094

Lage Lindell

(1920-1980), Sverige

Färglitografi, Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Signerad, ej numrerad. Motivet: 34x58

Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,

Utrop:

500 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:58:31)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 18:46:13

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lage Lindell

Läs mer om Lage Lindell