KONST / Litografier / Färglitografi 12432094

nr 1243 2094

Lage Lindell

(1920-1980), Sverige

Färglitografi, Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Signerad, ej numrerad. Motivet: 34x58

Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,

måndag 25 mars 2019
kl 18:46:13

Lage Lindell

Läs mer om Lage Lindell