KONST / Litografier / Färglitografi 14896032
nr 1489 6032
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Landsväg mot horisont. Signerad, daterad -69. Numrerad 204/360. Färglitografi, bildmått: 40x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:42
6/9 19:56:46
100 kr
12/9 16:08:16
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger