KONST / Litografier / Färglitografi 13464355
nr 1346 4355
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, Kristian Krokfors (f. 1952). Signerad, numrerad 71/80. Motivet: 90x67 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:34:40
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors