KONST / Litografier / Färglitografi 13978096

nr 1397 8096

Färglitografi

kolorerad. Signerad i tryck, "Meerespracht", 48x91, yttermått inklusive ram: 67x110 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:09:14

13/5 16:12:35 1      Vinnande bud