KONST / Litografier / Färglitografi 14234423
nr 1423 4423
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Kolorerad, "I Körsbärsträdgården". Signerad, numrerad 49/100. Färglitografi. Bladets mått: 47x62, oramat löst blad
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:44:13
28/9 18:46:55