KONST / Litografier / Färglitografi 13732033

nr 1373 2033

Knut Gruva

(1902-1981), Sverige

Färglitografi, Knut Gruva (1902-1981), Sverige. Signerad, numrerad 190/360. Motivet: 35x54cm

Knut Gruva, svensk målare född i Stockholm 1902, död 1981.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:59:30

11/1 18:33:28 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Knut Gruva

Läs mer om Knut Gruva