KONST / Litografier / Färglitografi 12612520

nr 1261 2520

Kjell Sundberg

(f. 1950), Sverige

Färglitografi, Cirkus. Signerad, numrerad 132/195. Bladets mått: 60x42 cm

Kjell Sundberg, svensk bildkonstnär född 1950.

måndag 17 juni 2019
kl 20:30:31

Kjell Sundberg

Läs mer om Kjell Sundberg