KONST / Litografier / Färglitografi 12612520
nr 1261 2520
Kjell Sundberg
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Cirkus. Signerad, numrerad 132/195. Bladets mått: 60x42 cm
Kjell Sundberg, svensk bildkonstnär född 1950.
måndag 17 juni 2019
kl 20:30:31