KONST / Litografier / Färglitografi 10779269
nr 1077 9269
Färglitografi
Kiakshuk, "Summer camp scen", 1961, signerad, motivet: 16x20
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2016
kl 18:41:27
19/12 18:05:01