KONST / Litografier / Färglitografi 16327066

nr 1632 7066

Kejsar Calle Sunesson

(f. 1926), Sverige

Brudpar. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 58x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x63 cm

Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.

måndag 15 juli 2024
kl 20:52:37

Kejsar Calle Sunesson

Läs mer om Kejsar Calle Sunesson