KONST / Litografier / Färglitografi 14103043

nr 1410 3043

Karl Momen

(f. 1935)

Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), signerad, numrerad 32/90, daterad 76. Bildmått: 50x71, yttermått inklusive ram: 69x86 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:07:58