KONST / Litografier / Färglitografi 13866035
nr 1386 6035
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, "Sparvuggla". Signerad, numrerad 109/150. Bladets mått: 31x31, yttermått inklusive ram: 45x46cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:32:31
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
22 mar