ART / Lithographs / Litograph in colors 15053504
nr 1505 3504
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Karl Mårtens (b. 1956), Sweden. Signed, litograph in colors, numbered 124/195. Bladets mått 30X43 cm, outer dimensions including frame: 45x58 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 124/195. Bladets mått 30X43 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Karl Mårtens, Swedish painter, born 1956 .
2000
SEK 1500
Monday November 28 2022
at 20:10:09
28/11 17:02:27