KONST / Litografier / Färglitografi 14666111
nr 1466 6111
Färglitografi
Karl Magnus. Signerad, numrerad 19/25, daterad -82. Färglitografi, bildmått: 63x42, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:52:14
150 kr
250 kr