KONST / Litografier / Färglitografi 14198200
nr 1419 8200
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 145/360. Färglitografi. Bladets mått: 45x46cm, yttermått inklusive ram: 65x65cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:05:51
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund