KONST / Litografier / Färglitografi 13924103
nr 1392 4103
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 98/250. Bladets mått: 42x56, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:02:47
25/4 21:03:05
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund