ART / Lithographs / Litograph in colors 11709077
nr 1170 9077
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (b. 1942), Sverige. "Skidspåret", signed and numbered 250/360, motivet: 45x34 cm, För VM Falun 1993.
LITOGRAPH IN COLORS, "Skidspåret", signerad och numrerad 250/360, motivet: 45x34 cm
Condition: För VM Falun 1993
Karl Gustaf KG Nilson, Swedish painter, born 1942.
800
SEK 600
Monday Mars 19 2018
at 19:53:48
7/3 10:09:11
500 kr
18/3 23:16:06
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Karl Gustaf KG Nilson
Read more about Karl Gustaf KG Nilson