KONST / Litografier / Färglitografi 15124032
nr 1512 4032
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 149/300, daterad 1988, "Dalälven II". Färglitografi, bildmått: 35x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x46 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:18:05
300 kr
350 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson