KONST / Litografier / Färglitografi 14235579
nr 1423 5579
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942). Signerad, numrerad 147/195,1980, "Språket" Färglitografi, bildmått: 30x60, yttermått inklusive ram: 47x75cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:16:56
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
6
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
6
1.600 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson