KONST / Litografier / Färglitografi 15275040
nr 1527 5040
Färglitografi
Karin Wennström, hoppande barn. Signerad, numrerad 11/20. Färglitografi, bildmått: 18x14 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:05:47
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr