KONST / Litografier / Färglitografi 11898134
nr 1189 8134
Karin Petri Wennström
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 1/10. Motivet: 33x42 cm
Karin Petri Wennström, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
400 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:53:16
Karin Petri Wennström
Läs mer om Karin Petri Wennström