KONST / Litografier / Färglitografi 13475167
nr 1347 5167
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/90. Motivet: 35x50cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:08:33
1.500 kr
1.600 kr
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel