KONST / Litografier / Färglitografi 16915414
nr 1691 5414
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 3/100, Jimi Hendrix. Färglitografi, bildmått: 55x47 cm, yttermått inklusive ram: 71x62 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 mars 2025
kl 19:21:51
29/3 23:32:30