KONST / Litografier / Färglitografi 13988138

nr 1398 8138

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Låda med äpplen. Signerad, numrerad 105/290, oramat löst blad. Motivet: 38x41 cm, oramat löst blad, bladets mått: 45x50 cm

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:12:58

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone