KONST / Litografier / Färglitografi 14477422
nr 1447 7422
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 46/98. Färglitografi, bildmått: 60x50cm, yttermått inklusive ram: 76x65cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:59:25
7/2 16:08:39
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki