ART / Lithographs / Litograph in colors 14598267
nr 1459 8267
Jörg Remé
(f. 1941), Nederländerna
Jörg Remé (b. 1941), Netherlands. Signed, numbered 50/68, dated 1969. Litograph in colors. Sheet: 27x24, outer dimensions including frame: 40x34 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 50/68, daterad 1969. Färglitografi. Bladets mått: 27x24, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Jörg Remé, artist born 1941.
SEK 100
Monday April 4 2022
at 19:49:14
4/4 12:27:35