ART / Lithographs / Litograph in colors 12544546
nr 1254 4546
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Jordi Arkö (b. 1951), Sweden. Röde Orm, signed, 58x42, ej numrerad,
LITOGRAPH IN COLORS, Röde Orm, signerad, 58x42, ej numrerad
300
SEK 100
Monday May 13 2019
at 19:45:17
10/5 09:25:40