KONST / Litografier / Färglitografi 11755359
nr 1175 5359
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad 14/40, bladets mått: 39,5x42 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:16:30
15/4 16:21:05
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén