KONST / Litografier / Färglitografi 13535154
nr 1353 5154
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 19x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:45:52
100 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén