KONST / Litografier / Färglitografi 13976244

nr 1397 6244

Jonas Bohlin

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Jonas Bohlin (f. 1953), Sverige. Signerad, numrerad 270/320, daterad -90, motivet: 71x44 cm, oramat löst blad

Jonas Bohlin, född 1953 i Stockholm, svensk skulptör och formgivare.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:54:28

16/5 09:42:02 1      300 kr
16/5 20:45:38 2      Vinnande bud

Jonas Bohlin

Läs mer om Jonas Bohlin