KONST / Litografier / Färglitografi 12422004

nr 1242 2004

John Piper

(1903-1992), Storbritannien

Färglitografi, John Piper (1903-1992), Storbritannien. Katedral. Signerad, numrerad 46/50. Motivet: 64x48 cm

John Piper, bildkonstnär född 1903, död 1992.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:34:44

14/3 08:37:38 1      Vinnande bud
14/3 08:38:12 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

John Piper

Läs mer om John Piper