KONST / Litografier / Färglitografi 15229401
nr 1522 9401
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Signerad, numrerad 217/280, figuru. Färglitografi, bildmått: 40x35 cm, yttermått inklusive ram: 59x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:58:54
15/2 22:37:21
100 kr
19/2 21:32:18
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou