KONST / Litografier / Färglitografi 11796216
nr 1179 6216
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -97, numrerad 112/195, landskap, motivet: 17x16 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:59:28
23/4 00:27:37