KONST / Litografier / Färglitografi 12837199
nr 1283 7199
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Komposition. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 63x47cm
Kondition: slitage, skador
måndag 21 oktober 2019
kl 20:20:08
21 okt