KONST / Litografier / Färglitografi 15812003
nr 1581 2003
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Ej signerad, Numrerad 47/200, Figur. Färglitografi, bildmått: 59x45 cm, yttermått inklusive ram: 78x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:43:48
21/11 10:11:29